Rozcestník:

Vstřikovací čerpadla.czDiagnostika systému vstřikování ve vozidle

Jsme vybaveni špičkovou diagnostikou pro kontrolu a hledání závad vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso a Siemens. Jsou to např. Bosch KTS 650, Diamand od firmy Delphi nebo IDS a WDS od Ford Motor Company a další. S těmito diagnostickými přístroji můžeme diagnostikovat nejen systém vstřikování, ale i kontrolovat jednotlivé prvky palivové soustavy, které přímo a nebo nepřímo s ovlivňují správný chod celého agregátu.

Diagnostika vstřikovacích komponentů – čerpadla a vstřikovače

Pro diagnostiku a opravy těchto komponentů jsme vybaveni zkušebními zařízeními od firem Bosch a Hartridge. Jsou to moderní a výkonná zařízení na testování, opravy a seřizování čerpadel a nebo pro testování a opravy common rail vstřikovačů.

EPS 815

Bosch EPS 815 s KMA 2 – umožňuje seřízení a testování všech čerpadel a vstřikovačů Bosch. Je to počítačem řízená testovací stolice, která pomocí sofistikovaného programového vybavení automaticky zkontroluje čerpadlo či vstřikovač a vystaví příslušný protokol o provedení testu. U novější generace vstřikovačů Bosch přiřadí klasifikaci vstřikovače nebo IMA kód.

 
AVM PC2

Hartridge AVM PC2 – umožňuje seřízení, testování a opravy čerpadel a vstřikovačů Delphi, Denso a Siemens VDO. Zkoušení a testování je taktéž řízené počítačem. Pro vstřikovače Delphi generuje C2I kód.

Pro testování a seřizování dvojstupňových vstřikovačů je k disposici zařízení Hartridge Stagemaster NH 700.(C) 2024 Vstřikovací čerpadla.cz